Wicked Rośliny: Weed, która zabiła matka Lincolna i inne botaniczny okrucieństwa

Drzewo, które rzuca

sztylety trucizna, lśniące czerwone nasiona, który zatrzymuje serca, krzew, który powoduje paraliż, winorośli, które dusi, a liść, który wywołał wojnę. W Wicked Rośliny, Stewart ma ponad pudełka na wino dwieście dzieł Matki Natury najbardziej przerażające.

To od A do Z roślin, które zabijają, kaleczą,

odurzające oraz w inny sposóbodurzające oraz w inny sposób obrazić. Dowiesz się, które rośliny, aby uniknąć (np. krzewów eksplozji), które rośliny zgłosić się nader niepożądane (np. winorośli, które jedli na

południu), a które zostały zabijania przez wieki (jak chwast, który zabił matkę Abrahama Lincolna). Groźne botanicznych ilustracje i wspaniale okropne rysunki stworzyć fascynujący portret złoczyńcy, które mogą czaić się w swoim własnym podwórku.

Opierając

się ortodoncja katowice na historii,

medycyny, nauki i legendy, to kompendium wiedzy o roślinach mrożący krew w żyłach będzie zabawiać, alarm, i oświecić nawet najbardziej nieustraszonych ogrodników i miłośników przyrody.
Amazon Sales Rank: # 2199 w Książki Opublikowany: 2009-05-21 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 0.88 „hx 5,82” wx 7,14 „l, 0,74 kg Oprawa: Książki 223 stron Funkcje ISBN13: 9781565126831 Stan: Nowy Uwagi:.. NOWY Z WYDAWCA 100% satysfakcji Śledzenie znajdujące się w większości zleceń kupna z Confidence Miliony sprzedanych książek!

Comments are closed.

Pages

Links

/redir.php?url=http%3A%2F%2Fcraftapple.pl%2Fforum%2Fmembers%2Fturystyczniede.19502%2F